HUDBA& AUDIO

Hledáte autentickou hudbu k vašim videím, či jen zvuky a zukové efekty k jakékoliv formě prezentace Vás nebo vaší firmy? Pak není pochyby o tom, že hudba, kterou Vám složíme na míru bude mít nejen originální přednes, ale také upoutá pozornost.

“Protože hudba mluví, i když slova selžou.”

Jingly, znělky upoutávky

Dokážeme složit jingly, znělky a upoutávky v té nejlepší možné podobě. Ani zde neznáme hranice a vždy vytvoříme jen ty nejlépe znějící tóny ve spolupráci s vámi.

Reklamní hudba

Přicházíme s ní jako první a na trhu dosud nemáme žádnou konkurenci! Vystihneme ji za pomoci zvůků přímo z vašeho odvětví a tím vytvoříme autentický a originální zvuk, který bude plně prezentovat vaši firmu. Pokud například pracujete v průmyslovém odvětví a vlastníte různé stroje a zařízení, hudba bude složena zapomocí nich. Navíc zakomponovaním do jednotného celku, jakožto reklamní hudby, můžete méně poutavé a nevýstižné znělky v klidu pustit z hlavy.
Díky námi vytvořené melodii se vaše produkty ukážou v tom nejlepším světle a kreativitě se meze klást nebudou.

Zvuky a hudba pro programy a aplikace

Přicházíme s ní jako první a na trhu dosud nemáme žádnou konkurenci!
Vystihneme ji za pomoci zvůků přímo z vašeho odvětví a tím vytvoříme autentický a originální zvuk, který bude plně prezentovat vaši firmu. Pokud například pracujete v průmyslovém odvětví a vlastníte různé stroje a zařízení, hudba bude složena zapomocí nich. Navíc zakomponovaním do jednotného celku, jakožto reklamní hudby, můžete méně poutavé a nevýstižné znělky v klidu pustit z hlavy.
Díky námi vytvořené melodii se vaše produkty ukážou v tom nejlepším světle a kreativitě se meze klást nebudou.

Hudební produkce

Produkce hudebních žánrů jako Hip-hop, pop, acoustic, folk v jejich instrumentální podobě.

Filmová hudba

V této kategorii nabízíme několik možností. Od zvukových efektů nezbytných k realizaci filmu do kompletního soundtracku s textem, jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Studio

Zprostředkováváme nahrávání zpěvu, rapu a akustických nástrojů za zavádějící ceny. K dispozici máme tzv. “home recording studio” se skvělým zvukem. Informujte se o dostupnosti realizace vaší nahrávky.

Ukázky reklamních znělek


Neváhejte nás oslovit s vašim nápadem, či pouhou myšlenkou, nebo naopak její realizaci nechte plně na nás! Můžeme Vám zaručit, že s výsledkem budete spokojeni a váš projekt díky poutavé hudbě zaujme.
Kontaktujte nás na email: skalka@visiblebusiness.cz


Zpět na služby