ONLINE MARKETING

Spousta potenciálních zákazníků aktivně využívá internetové vyhledávače, webové stránky, aplikace a sociální média s cílem rozhodnout se pro nejlepší výrobek nebo službu na trhu. Musíte být viditelní a poskytovat ty nejlepší informace a zkušenosti, které jim pomohou vybrat právě vaší značku. V oblasti řízení online marketingu je však důležité si uvědomit, že mnohé podniky dělají digitální marketing, ale nemají jasně ucelenou strategii. Což narušuje celistvost marketingového balíčku (package). My vám pomůžete využít online marketing v plném rozsahu, jelikož se zabýváme veškerou problematikou tohoto tématu dnes a denně. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se podělíme o naše zkušenosti a navrhneme vám nejefektivnější řešení na míru.

Analýza

Potřebujete zjistit v jaké je Váš web kondici? Můžeme pro Vás analyzovat chyby zdrojového kódu webové prezentace, nedostatky obsahu, zpětné odkazy, kde se o Vás mluví, kdo Vás navštěvuje a mnoho dalších užitečných věcí.

Kvalitní a aktuální analýza je pro profesionála základem jeho práce.

SEO optimalizace

SEO by dnes mělo být základem snad veškerých internetových aktivit. Nabídneme Vám v tomto směru jasné vysvětlení každého kroku, který za společným cílem podnikneme. SEO optimalizaci provádíme od základních záležitostí, jako je pojmenování souborů, validace (bezchybný zdrojový kód), klíčová slova, až po cílený ruční linkbuilding (zpětné odkazy), nebo kvalitní cílené kampaně. Vše doložíme statistikou provedených změn.

Kvalitní SEO Vám dnes může dát náskok nad konkurencí.

Validace zdrojového kódu

Pro získání lepšího umístění ve vyhledávačích je potřeba dosáhnout naprosté čistoty Vašeho zdrojového kódu.

Nebuďte pozadu kvůli chybám, které nejde vidět.

VB kampaň

Zdělte nám Vaše cíle a mi Vám navrhneme kampaň na míru. Při navrhování kampaní vycházíme z praxe a volíme vždy to nejkvalitnější řešení.

Nabídneme Vám Kreativitu a týmového ducha.

VB Kampaň
Zpětné odkazy

Budování zpětných odkazů

Nabízíme Vám kvalitní ruční linkbuilding, podle zkušeností největších profesionálů je ruční linkbuilding jedinou správnou cestou jak na zpětných odkazech pracovat.

PPC

Sestavíme Vám kvalitní PPC kampaň, kterou budeme analyzovat a aktualizovat na základě jejich výsledků. Optimalizujeme Vaše investice. PPC kampaně dnes jsou pro kvalitní produkty vynikajícím přínosem zisku.

ppc
Návrh složitějšího řešení

Návrh složitějšího řešení

Chcete povědomí o Vaší firmě na internetu podpořit i přes to, že máte správně nastavené veškeré kampaně a nevíte jak na to? Zapojte nás, navrhneme Vám řešení.

Zpět na služby