PORADENSTVÍ

V úspěšných firmách se v častých případech stává, že jsou zahlceny mnoha nabídkami od firem které nabízí služby pro zdokonalení vizuální identity, nebo celé balíčky služeb pro web, nebo na podporu internetového marketingu. Pro firmu se proto stává obtížné zvolit správnou kampaň, nebo zakoupit balíčky služeb tak aby do sebe zapadly, aby se navzájem podporovaly, nebo aby kupříkladu nebyla nějaká složka financována příliš na úkor jiné důležité složky firemního marketingu. Pomůžeme Vám vytřídit důležité body a podělit úkoly tak aby služby fungovali co nejdříve a nejkvalitněji. Sestavíme Vám systém tak aby jedna složka podporovala druhou. Využijte první konzultaci zdarma.

Analýza webové prezentace

Produkt je určen pro majitele webových stránek, kteří mají zájem maximalizovat potenciál a dohledatelnost, jak textového obsahu tak důležitých materiálů.

V tomto balíčku s Vámi probereme a srozumitelně Vám vysvětlíme SEO, na webu zkontrolujeme klíčová slova, dohledatelnost důležitého obsahu na jednotlivých stránkách, zajistíme lepší čitelnost pro vyhledávače.

Analyzujeme a zhodnotíme veškeré nedostatky, které Vám sdělíme, navrhneme změny a objasníme následky.

Produkt se zabývá webovou stránkou, kterou si Vy spravujete sami. Pokud máte zájem analyzovat veškerý obsah na internetu a zjistit jaké online mínění má veřejnost o Vašem produktu, přečtěte si i nabídku rozšířené verze - v produktu Analýza webového marketingu.

Analýza webového marketingu

Produkt nabízí řešení jak zefektivnit a zviditelnit kvalitní webovou stránku. (Pokud si nejste jistí kvalitou své webové stránky, přečtěte si předchozí bod - Analýza webové prezentace).

Balíček analýzy obsahuje porovnání Vašeho webu s konkurencí, a detailního prozkoumání dopadu Vašeho webového marketingu. Často se stává, že firma nakupuje různé kampaně, nebo služby určené, aby webovou stránku rozšířili, platí si různé PPC, investuje do linkbuildingu. Služeb nabízených na propagaci stránek je několik. Ovšem nastavit služby tak aby se podporovali navzájem, vyhradit správné hodnoty investic do jednotlivých služeb, nebo zvolit opravdu vhodnou a potřebnou službu pro Váš produkt a Vaši cílovou skupinu, je opravdové umění.

Nabízíme Vám, zdravý pohled na Váš marketing očima lidí s praxí v oboru, Zefektivnění Vašich stávajících kampaní, nabídku unikátních služeb postavených na míru pro Váš web, zjistíme online mínění o Vašem produktu, zjistíme kdo se o Vás zajímá a vše nasměrujeme do správné cílové skupiny, vyladíme Vaše stávající kampaně. Prokonzultujeme s Vámi nabízené změny i zjištěné nedostatky Vašeho internetového marketingu.

Nenabízíme žádné podvodné služby ani kampaně které mohou poškodit Vaši webovou prezentaci.

Konzultace

Služba je určena pro řešení rozhodnutí jakou cestou se na internetu dát. Zejména v případě, že si nejste jistý/tá, zda služba, která Vás zaujala, je vážně tím nejlepší možným řešením pro vaše cíle.

Služba je vhodná, pokud chcete pomoci s porovnáním nabídek na stejnou službu.

Navštěvují Vás obchodníci nabízející různé kampaně pro Váš web, ale nerozumíte dostatečně jejich terminologii? Pozvěte našeho odborníka jako nezasahujícího přísedícího, aby Vás mohl ujistit, že nabízené služby chápete správně.

Chcete nastartovat novou kampaň, víte jaký by byl její účel, ale nevíte jaké firmy oslovit do výběrového řízení? Pomůžeme Vám.

Hledáte člověka, který by Vám pomohl řešit problematiku na internetu v případě, že si nevíte rady? Jsme tu pro Vás.

První konzultaci, abychom se ujistili, že služba je pro Vás vhodná, provedeme zdarma.

Poradenství

Víte, jaký máte požadavek, ale nemůžete dosáhnout výsledku? Pokud se Váš problém týká internetového marketingu, nastavení kampaně, nebo webové stránky, nebojte se na nás obrátit. Vyřešíme Váš problém a nabídneme řešení.

Pomůžeme Vám dosáhnout cíle.

Zpět na služby