SMARTQR KÓD

Chytrý qr kód

Efektivní marketingové řešení

Smart QR kód umožňuje neomezené úpravy obsahu prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní bez nutnosti měnit skutečný - již natištěný kód. To je nesmírně efektivní a otevírá dveře k realizaci bezpočtu nápadů. Změnu obsahu provádíme online a proto není nutné tisknout nové materiály. Smart QR kód odkazuje na promo video či slideshow (např. denní nabídky, akce, aktualizace v reálném čase atd.) a můžete díky tomu pružně reagovat na změny v průběhu vaší marketingové kampaně.

QR kódy na míru

Tím, že dokážeme vizuálně upravit tento chytrý kód, mu přidává na atraktivitě u spotřebitelů. Barevně upravený kód dle firemní identity nenabourává vzhled etikety výrobku. Takto navržený kód na zakázku se stává poutavým a zlepšuje povědomí o značce. Používání loga a barvy v kódovém profilu je vynikající nástroj pro posílení vaší značky a posiluje důvěru spotřebitelů.

Efektivita především

Jedním z úkolů každé marketingové kampaně je mimo jiné i měření efektivity vynaložených investic a zpětná vazba od zákazníka. Náš Smart QR kód má integrovaný analytický systém který nabízí řešení pro sledování vývoje a používá výpočet pro návratnost investic. Monitorováním kódu sledujeme aktivitu i zpětnou vazbu zákazníků. Vaše firma je díky tomu schopna reagovat na chování spotřebitelů a upravit tak svoji kampaň s cílem zlepšit zakázky a prodej. Můžete online sledovat svůj kód a za pomoci dat z našeho systému jej využívat pro další marketingové iniciativy. Tyto informace vám poskytující nesmírně cenný pohled ze strany spotřebitelů na váš produkt.

Ukázka chytrého QR kódu

SMART QR kód

Zpět na služby