VIDEO & ANIMACE

Zviditelněte svoji firmu pomocí video prezentace. Video je prostředek, pomocí kterého získáte vynikající prestiž mezi svými klienty. Můžete tak rozhýbat svoje materiály a sdělit publiku důležité informace, ukázat produkty, podpořit probíhající akce, zpestřit veletrh, dovést prezentace k dokonalosti, dosáhnout pozornosti diváka ve video návodu k použití, nechat ho virtuálně se podívat na nabízený výsledek Vaší práce, nebo jen zviditelnit Vaše logo pomocí nejmodernějších efektů. Nechte Vaši firmu dosáhnout na nové možnosti šíření pomocí sociálních sítí. Promluvte k zákazníkům zvukem i obrazem.

Video prezentace pro Internet

Zákazníci chtějí vědět i vidět.

V dnešní době je nezbytně důležitou součástí úspěchu v podnikání marketingová strategie a efektivní sdělení informací.

Video-prezentace je nástroj, který splňuje veškeré podmínky pro udržení stávajících zákazníků a je klíčem získávání nových potencionálních zákazníků i pracovních partnerů. Zároveň tento produkt zvyšuje povědomí a atraktivitu značky. Díky kvalitně zpracované video-prezentaci dáváte jasný signál o kvalitě vašich produktů, jelikož záběry mohou pocházet přímo z prostor výroby a ukázat tak vaše strojní zařízení.

Výsledná video-prezentace vás bude reprezentovat kdekoliv, ať už na internetu, či jako projekční materiál na veletrhu, ale také samozřejmě na zahraničním trhu, kde jsou kladené nároky na konkurenceschopnost mnohem vyšší.

Video prezentace pro Projekci

Nároky na firemní prezentace se rok od roku zvyšují konkurenčním bojem. Špičkou tohoto boje již dlouho zůstává kvalitně zpracovaná video prezentace.

Pro své zákazníky nabízíme kvalitní vizualizaci a to od produktů, až po samotné prostory, nebo strojního zázemí. Navíc prezentace obsahově rozdělujeme podle účelu. Je rozdíl, zda bude výsledná video prezentace na internetu nebo například jako projekční materiál na veletrhu.

Ze zkušenosti víme, že video ve správných rukou je nejlepší cesta jak sdělit informaci nebo upoutat pozornost.

Video reklama

Video reklama, znamená video, které zaujme diváka a posílí značku firmy. Video reklama bývá spojená s akčními záběry nebo například s vtipnou myšlenkou.

Hlavní rozdíl od spotů určených k prezentaci firem nebo produktů je v samostatnosti videa. Reklama zkrátka efektivně zaujme, sdělí rychlou informaci a odkáže zákazníka na cestu k dalším informacím.

Video jako součást www stránky

Chcete Vašim potencionálním zakázníkům poskytnout moderní pohled na Vaši firmu, prostory, nebo produkty?

Oživíme a rozhýbeme Vaši webovou prezentaci.

Video prezentace produktu

Úspěšné produkty vyžadují investice do prezentačních materiálů pro lepší prodej.

Prvním krokem k takové prezentaci je investice do letáků. Ovšem s technologickým postupem chytrými telefony, tablety a stálému nárustu využíváni internetového připojení se stává letákům vyrovnaným produktem video zaméřené pouze na jeden produkt, takové video zákazníkům umožnuje příjem informací mnohem svižnějším a jednoduchým způsobem.

Video je skvělým prostředkem nesoucím jak audio tak video informaci o produktu, s efektivním spracováním je informace snadno zapamatovatelná na velmi dlouhou dobu.

Animace loga

Umíme rozhýbat Vaše logo. Tato služba je určena pro firmu, která chce zmaximalizovat efekt svojí vizuální identity ve video spotech, nebo na logo upozornit v různých prezentacích na internetu.

Pohyblivé logo může být účinnou startovní upoutávkou pro firemní materiály.

Modelování produktu

Pro prezentaci více produktů, ať podobného nebo rozdílného tvaru může být efektivním zpestřením. Pro velké množství produktů podobných, například lahví vína, nebo vzorku na koberec pomůže nabídce získat ucelenou a velice efektivní formu prezentace.

Výhodou oproti focení produktů je, rychlá manipulace s detaily, výměny nápisů a etiket, změny barvy nebo nějaké součástky na složitějším zařízení nebo doplňování.

Modelování prostor

Potřebujete zákazníkům přesně ukázat prostory, které jsou například zaskládané, nelze je řádně zdokumentovat kvůli používání, nebo jde o prostor který ještě třeba ani nebyl vybudován?

Potřebujete do nabídky stavby kterou prezentujete zprostředkovat procházku v několika variantách rozmístění nábytku, barev nátěru, nebo různě uspořádávat místnosti?

Tvorba modelu může poskytnout Vašim klientům velice kvalitní pohled.

Zpět na služby