WEBOVÁ PREZENTACE

Nechte Vaši webovou prezentaci zazářit moderními funkčními prvky. Dejte Vašim klientům možnost sdílet Váš obsah, Vaše materiály, Vaše videa, nebo jen přeposílat důležité informace emailem pomocí jednoduchých kliknutí. Umožněte jim zasílat poptávky na produkt, nebo postavit a poptat produkt přímo z Vaší webové stránky. Buďte vidět i tam kam obyčejný web nedosáhne. S moderním webem získáte možnosti své prezentace i na sociálních sítích. Zviditelníme Vaše logo, pomůžeme Vám správným způsobem šířit Vaše materiály a informace. Nechte web působit na Vaši cílovou skupinu. Pomůžeme Vám zvolit správnou cestu ať pro jednoduchou či složitou webovou prezentaci včetně e-shopu na míru a napojení na externí aplikace. Buďte v plné funkci i pro mobilní zařízení.

>

Tvorba www stránek

Nabízíme tvorbu moderní webové prezentace. Validní zdrojový kód. Hezký design. Nadstandardní grafické možnosti včetně animací. Responsivita webu pro zobrazení na telefon nebo tablet.

Web tvoříme jako profesionální prezentační nástroj pro obchodníka, zároveň však jako viditelnou a moderní vizitku připravenou na propojení s veškerými možnostmi, které internet nabízí.

Pronikněte do internetového světa s webem od Visible Business.

Úprava titulní strany

První dojem je základem dobrého vztahu. Pomůžeme Vám na titulní straně dosáhnout dojmu kterým chcete působit. Musíte zaujmout, aby byl návštěvník vděčný za informaci kterou sdělujete. Kreativní titulní strana pozdvihne povědomí o Vaší firmě.

Modernizace designu

Obalíme Vaši internetovou prezentaci moderním kabátem. Sjednotíme Vaše fotky, videa i web. Ponecháme veškeré Vaše materiály působit jako jeden silný moderní celek.

Modernizace funkčních prvků

Vyšperkujeme a správně rozmístíme Vaše funkční prvky. Formuláře, tlačítka, galerie, sociální sítě, e-shop, 3d modely, videa, logo a další. Víte, že každý obsah může při správném použití získat reklamu, nebo zpětný odkaz zdarma?

Propojení webu s užitečnými aplikacemi

Prozkoumáme obsah Vašeho webu a navrhneme Vám s jakou službou, s jakou aplikací, nebo s jakým informačním médiem web propojit. Správným propojením získáte nové možnosti jak získávat nové zákazníky a jste ve vyhledávačích lépe dohledatelní.

Zpět na služby